Skladník / Řidič VZV

Náplň práce

  • Zajímavá práce v elektronicky řízeném skladu
  • Práce se čtečkami a čárovými kódy
  • Vydávání materiálu na základě žádanky a odepisování čtečkou čárových kódů na cílové pracoviště
  • Zaskladňování materiálu do skladu na vhodné skladové pozice
  • Inventarizace skladových zásob
  • Řízení VZV
  • Manipulace s polotovary a hotovými výrobky

Požadujeme

  • Zájem o práci s využitím VZV
  • Ochota práce na 2 směny
  • Praxe s VZV podmínkou (platný průkaz výhodou)
  • Zkušenosti ze skladu, expedice nebo příjmu zboží výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Časová flexibilita
  • Technické vzdělání nebo myšlení výhodou

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Další placené volno až 5 dní ročně
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • Místo práce: Kaplice

Infobox

  • Hrubá mzda : 34.000 - 41.000 Kč, navíc placené přesčasy a zajímavé benefity
  • Typ práce : Výroba
  • Pracoviště: Kaplice

Máte dotazy k práci u nás ve společnosti?

Prosím, kontaktujte paní Lenku Nožičkovou na telefonním čísle +420 388 404 315.

Je Vám všechno jasné?

Pak nám pošlete svůj životopis se žádostí o zaměstnání na Lenka.Nozickova@hauser.com nebo prostřednictvím webového formuláře.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 8 MB.
Povolené typy: pdf, doc, docx, zip.
Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.